У Бобовищі провели в останню дорогу полеглого Героя Сергія Логойду
26 лютого в селі Бобовище, на Мукачівщині відбулося відспівування захисника України Сергія Логойди.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/02/У-Бобовищі-провели-в-останню-дорогу-полеглого-Героя-Сергія-Логойду-1024x768.jpg)
Заупокійна молитва була звершена в храмі на честь Собору Пресвятої Богородиці.
З благословення керуючого Мукачівської єпархії Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського чин відспівування Героя у співслужінні духовенства районного благочиння звершив Преосвященніший Іларій, єпископ Свалявський.
Мукачівська православна єпархія приносить щирі співчуття сім’ї, родині та побратимам захисника України, і просить духовенство єпархії посилити свої молитви за новопреставленого воїна Сергія.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/02/У-Бобовищі-провели-в-останню-дорогу-полеглого-захисника-Сергія-Логойду-1024x785.jpg)