Чорнослив запобігає серцевому нападу: нові факти про користь сушеної сливи

Чорнослив не просто допоможе травленню, а й збереже кістки і серце. П’ять-шість штук чорносливу щодня – і ви в нормі • Цілу статтю читай у газеті ЯСНО •

передплати газету ПОРАДИ на пошті – індекс 91145 – ціну знижено! – рекламуйся в газеті 050 888 50 50

Чорнослив рекомендують у разі проблем із кишківником – у разі метеоризму, відчуття тяжкості, розпирання і болю в животі. Регулярне вживання чорносливу може допомогти запобігти запору.

Це пояснюється тим, що чорнослив, або сушена слива, є чудовим джерелом клітковини, яка допомогає моториці кишечника, пише pogliad.ua

100-грамова порція чорносливу (близько 10 шт.) містить близько 7 г клітковини, що є щоденною потребою в ній організму.

Згідно з останніми рекомендаціями Міністерства сільського господарства США, жінкам рекомендується споживати від 22 до 28 г клітковини, тоді як чоловіки повинні споживати від 28 до 34 г клітковини щодня.

Чорнослив сприяє зміцненню кісток

“Клітковина – лише одна з багатьох важливих переваг чорнослива”,- каже науковий співробітник Крістофер Мор.

В дослідженні, опублікованому в академічному журналі Osteoporosis International, вчені виявили, що вживання п’яти-шести чорносливин щодня може допомогти запобігти втраті кісткової маси.

Це дослідження особливо важливе для жінок у постменопаузі, у яких знижений рівень естрогену, що сприяє низькій щільності кісткової тканини.

Мор спеціально дослідив споживання чорносливу жінками у постменопаузі, які страждають на остеопороз.

Ті, хто споживав п’ять-шість штук чорносливу щодня протягом шести місяців, змогли запобігти втраті мінеральної щільності кісток.

Чорнослив допоможе серцю “Така ж кількість чорносливу (п’ять-шість штук) може допомогти покращити фактори ризику серцевих захворювань та запалень. Чорнослив постійно повинен бути у вашому раціоні”, – каже дослідник.

ЗакарпатПост