Двом експосадовцям із Закарпаття повідомили про підозру, через привласнення коштів на ремонт доріг

На Закарпатті слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів ГУНП спільно з оперативниками УСР та СБУ викрили організовану злочинну групу, члени якої налагодили схему незаконного заволодіння бюджетними коштами. Так, правоохоронці встановили, що до злочину причетні двоє закарпатців, які обіймали керівні посади у комунальному підприємстві, та підрядник, якому слідчі нещодавно вже повідомили про підозру і наразі  справу щодо нього скеровано для судового розгляду.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Директор підприємства та його заступник укладали договори з підрядником щодо ремонту дорожнього покриття в межах Хустського району. За попередньою домовленістю останній вносив до проєктно-кошторисної документації завідомо неправдиві відомості. Таким чином зловмисники штучно завищували ринкові ціни на будівельні матеріали та на вартість виконаних робіт.

Після отримання оплати з бюджету, різницю посадовці та підрядник розподіляли між собою.

Такими діями зловмисники завдали громаді збитків на 1 млн 163 тис. 612 гривень. Двом експосадовцям комунального підприємства слідчі, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури, повідомили про підозру. Директору інкримінують ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України; його заступнику – ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 ККУ. Відповідно першому фігуранту загрожує до 12 років позбавлення волі, іншому – до 8 років.

Найближчим часом матеріали кримінального провадження буде скеровано до суду, повідомляє Поліція Закарпатської області.

фото ілюстративне

Закарпатпост