Минай вдома зіграв внічию з Олександрією

Минай розписав нічию з Олександрією у 22 турі УПЛ. Гра завершилась з рахунком 2:2.

повідомлення, рекламу, вакансії, втрати замовляйте в газетах Закарпатські оголошення та Робота Гроші ✅ 050 222 50 50, вайбер ℹ️ комплексне розміщення реклами: групи, сторінки, сторіси, газети, сайт

Як повідомляє  Чемпіон, на 51-й хвилині Андрій Кулаков відкрив рахунок у матчі після передачі Артема Шулянського. Вже за сім хвилин зміг подвоїти перевагу гостів Владислав Калитвицев, який влучно пробив з-за меж штрафного майданчика.

Минай відігрався завдяки голам Дениса Устименка та Єгора Гунічева.

Голи: 0:1 – 51 Кулаков, 0:2 – 58 Калитвинцев, 1:2 – 63 Устименко, 2:2 – 75 Гунічев

На 68-й хвилині Кирило Ковалець не реалізував пенальті.

Минай: Кемкін, Кисіль (80 Ременяк), Корнійчук, Скиба, Прокопчук, Чуєв (80 Піддубний), Вітенчук (64 Семотюк), Петько (К), Кораблін, Вакула (65 Гунічев), Устименко

Олександрія: Шевченко, Ковалець (К), Калитвинцев, Кулаков, Шулянський (60 Бєляєв), Логінов, Скорко, Калюжний, Кампос (46 Білошевський) , Копина (60 Мартинюк), Михайленко

Попередження: 30 Вітенчук, 42 Вакула, 49 Петько, 90+3 Ременяк, 90+5 Гунічев — 12 Логінов, 18 Кампос, 45+2 Кулаков, 71 Ковалець

Вилучення: 79 Ковалець (друга жовта).

Як повідомляє FC Minaj, головний тренер «Минаю» Желько Любеновіч прокоментував нічийний результат матчу з «Олександрією».

«Вітаю з Великоднем тих, хто святкує. На минулій пресконференції я обіцяв, що почну говорити українською, щоб не було перекладача. Я сьогодні спробую дати коментар саме українською. Отже, хочу привітати команду. Хочу сказати, що та гра, яку ми показали при 0:2, дорогого коштує. Одне очко йде нам в скарбничку. Дякую за гру і рухаємося далі», – повідомив Желько Любеновіч.