На Мукачівщині обрали запобіжні заходи чоловікам, у яких знайшли гранати та боєприпаси
За процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури триває слідство у двох кримінальних провадженнях щодо незаконного поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими пристроями (ч. 1 ст. 263 КК України).
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/04/комплексне-розміщення-реклами-на-Закарпатті-1024x1024.jpg)
Раніше правоохоронці викрили мешканця с. Велика Добронь, який за місцем свого проживання незаконно зберігав чотири гранати РГД-5, одну РПГ-22 та магазини з кількома десятками набоїв. Протягом березня усе це чоловік збув знайомому за попередньо узгоджену суму коштів. Правопорушення викрили спільно зі співробітниками УСБУ в Закарпатській області. Суд вже обрав підозрюваному запобіжний захід – він перебуває під цілодобовим домашнім арештом.
Інший фігурант – 40-річний житель Мукачівщини – вже потрапляв у поле зору правоохоронців через незаконне носіння вогнепальної зброї та боєприпасів. У лютому чоловіка затримали в адміністративному порядку на прикордонній території Берегівського району. Тоді виявили, що при собі він незаконно зберігав пістолет і 6 бойових патронів.
А вже цього місяця, маючи інформацію щодо можливої причетності чоловіка до незаконного розповсюдження вибухових речовин у регіоні, правоохоронці виявили у нього гранату РГД-5. Її підозрюваний зберігав в належному йому автомобілі «BMW X5». Закарпатцеві вже обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внести 242 тис. грн застави.
В обох кримінальних провадженнях триває слідство. Його здійснює Мукачівське районне управління поліції, повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Підпишіться на наш Телеграм https://t.me/zakarpatpost
![](https://external.xx.fbcdn.net/emg1/v/t13/14741582149286453112?url=https%3A%2F%2Fcdn4.cdn-telegram.org%2Ffile%2FEfzwh6fr7KwjF-bYNnXhi6U6OemN0mCAyOM3JYG3DFkuFPmYjNBHi76K1T-asm4d9Rd_oo7-Al7ZSgxfujQt4Htfk_RZX6m62jJ4ffVRjmtaqCc6mdwIy_JHQJv_D2PRMo3sg6Se6Xg3ymszhTTluSmx_8lPOyWDEPmuZ3gUihudz6XxwGXiW51cde5uAdmubiLmK72JmNAP-P_SK3mLo3ysxE-URjp1FtkBUfzmSJwYdbtfIPoz8lH41h1Rf5Mz8dTVo8EQqNa5ry0RMA3zCO8yIBHogwUMx5o_vx7PDIp0_ZADbL0pzo5VG8wZYrpguo3os2AIjI4kbAShv0o8CA.jpg&fb_obo=1&utld=cdn-telegram.org&stp=c0.5000x0.5000f_dst-emg0_p150x78_q75&ccb=13-1&oh=06_Q399nDfb9DnPav5pIFK9NwwalDq12MCYvZCwwPprGj1LcbQ&oe=661F2451&_nc_sid=c24604)
ЗакарпатПост