Герой України Олег Гончарук отримав договір дарування на квартиру в Ужгороді

Полковник Збройних Сил України п’ять років служив у128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді, майже три з них – на посаді командира, а до того був в.о. командира та першим заступником – начальником штабу.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Разом із бригадою Олег Миколайович брав участь в операції об’єднаних сил на Донбасі, зокрема в боях за Станицю Луганську, а в перші місяці повномасштабної війни тримав оборону на східному й південно-східному напрямках, зокрема на Миколаївщині.

Зараз він продовжує захищати нашу державу від російських окупантів.

Як повідомляла пресслужба міськради раніше, 31 серпня 2023 року на сесії Ужгородської міськради депутати підтримали рішення про передачу Олегу Гончаруку квартири в місті – житло як благодійну допомогу в комунальну власність громади передало товариство «КОНТІ-БУД УЖГОРОД».

Богдан Андріїв від імені громади подякував Герою та всім воїнам, які захищають Україну, щоб тут, у тилу, люди могли жити і працювати кожен на своєму місці для наближення нашої Перемоги, повідомляє Ужгородська міська рада.

ЗакарпатПост