На Закарпатті запрацювали ще три поліцейські станції

Цього тижня заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Роман Ус анонсував роботу трьох поліцейських станцій в підтримку реалізації спільного проєкту Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади» на території регіону.

читай новини zakarpatpost.net 💛💙 замовляй рекламу на сайті, в газетах, в журналі, в групах, сторісах, на сторінках Фейсбук, Інстаграм, Ютуб, ТікТок 👉 вайбер: 050 888 50 50

Два «пункти безпеки» розміщено в селах Угля по вул. Центральній, 14, та Теребля по вул. Центральній, 100, в Углянській та Буштинській громадах Тячівського району. На ввіреній території обслуговування працюватимуть поліцейські офіцери Віталій Фіцай та Іван Бойко, які успішно закінчили спеціальні підготовчі курси задля опанування необхідних навичок нової посади.

Також у Рахівському районі поліцейську станцію відкрили за адресою: с. Костилівка, вул. Миру, 34. Там про охорону правопорядку дбатиме поліцейський офіцер громади Петро Прокопець.

Для надання якісних поліцейських послуг правоохоронців забезпечили усім необхідним: службовими автомобілями марки «Renault Duster» та приміщеннями, куди громадяни можуть звертатися з будь-якими питаннями та проблемами повідомляє Поліція Закарпатської області.

ЗакарпатПост