У Домбоку поховали схімонахиню Гавриїлу (Кичера)
Як ми раніше вже повідомляли, старіша насельниця Свято-Успенського жіночого монастиря с. Домбоки відійшла у блаженну вічність 17 квітня на 92-му році життя.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/04/У-Домбоку-поховали-схімонахиню-Гавриїлу-1024x768.jpg)
З благословення керуючого Мукачівської єпархії, Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського у співслужінні духовенства єпархії 18 квітня чин монашого похорону очолив Преосвященніший Іларій, єпископ Свалявський.
Мукачівська єпархія висловила щирі співчуття настоятельниці обителі ігумені Таїсії з сестрами.
Підпишіться на наш Телеграм https://t.me/zakarpatpost