У Кушниці попрощалися із полеглим Героєм Іваном Гецком
18 квітня громада села Кушниця молитовно прощалася із захисником України Іваном Гецком.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/04/Прощання-із-захисником-Іваном-Гецком-1024x768.jpg)
Відспівування розпочалося в будинку, де проживав захисник України. Опісля заупокійна молитва продовжилася в Свято-Троїцькому храмі села Кушниця.
З благословіння керуючого Мукачівської єпархії, Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського чин відспівування у співслужінні духовенства району очолив протоієрей Сергій Пасуля.
Вічна пам’ять та шана Захиснику!
Нагадаємо, Іван Дмитрович Гецко загинув 3 квітня в районі населеного пункту Приютне Запорізької області внаслідок отриманих поранень несумісних із життям після артилерійського обстрілу.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/04/У-Кушниці-попрощалися-із-полеглим-Іваном-Гецком-1024x768.jpg)
Підпишіться на наш Телеграм https://t.me/zakarpatpost