Кіберполіцейські поспілкувалися із закарпатськими школярами про безпеку в Інтернеті

Співробітники відділу протидії кіберзлочинам у Закарпатській області провели онлайн-заняття з учнями місцевих шкіл та працівниками освітніх закладів. Задля підвищення рівня обізнаності із небезпеками, які можуть зустрітися підліткам у мережі, поліцейські роз’яснили, що саме слід врахувати під час інтернет-серфінгу.

читай новини zakarpatpost.net 💛💙 замовляй рекламу на сайті, в газетах, в журналі, в групах, сторісах, на сторінках Фейсбук, Інстаграм, Ютуб, ТікТок 👉 вайбер: 050 888 50 50

Додатково поліцейські презентували учасникам розроблений Департаментом кіберполіції України та волонтерами проєкт «BRAMA» (https://t.me/+mDutOX_K9LcxZmMy ), мета якого полягає у протидії російським окупантам у медіа-просторі. Для розуміння та попередження негативного впливу на підлітків правоохоронці розповіли як зловмисники можуть нашкодити, використовуючи можливості інтернет мережі.

За корисну інформацію та цікаву лекцію слухачі подякували поліцейським та пообіцяли дослухатися до їх порад, інформує Поліція Закарпатської області.

Підпишіться на наш Телеграм https://t.me/zakarpatpost

ЗакарпатПост