Москаль завдяки гострим слівцям лідирує за згадуваністю у ЗМІ

Керівник Закарпаття на перших позиціях і в інших всеукраїнських рейтингах

Геннадій Москаль, голова Закарпатської ОДА, став лідером за «медійністю» (згадуваністю в засобах масової інформації) серед голів обласних державних адміністрацій. Такі дані оприлюднив сервіс «Медіатека», який спеціалізується на моніторингу та аналізу ЗМІ й співпрацює з Кабінетом міністрів України, інтернет-виданням «Телекритика» тощо. Із керівників 25 регіонів України ЗМІ найчастіше згадували міського голову Києва (а за сумісництвом – голову Київської міської державної адміністрації) Віталія Кличка, однак серед голів обласних держадміністрацій лідер за «медійністю» – Геннадій Москаль, котрого в інформаційних повідомленнях згадали 7586 разів.

Після Г.Москаля в рейтингу розмістилися Степан Барна (голова Тернопільської ОДА) та Юрій Гарбуз (голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації), а замикають список керівники Житомирської, Волинської та Одеської областей.

Довідка: Результати рейтингу сформовані при використанні системи моніторингу медіа «Медіатека». Всього було досліджено понад 13 мільйонів повідомлень, із них 1,5% — стенограми ТБ, 0,7% — стенограми радіо, 2% — матеріали друкованих ЗМІ, 15,6% — повідомлення Facebook, решта — сайти онлайн-видань та інформагентств.

Керівник Закарпаття є одним із лідерів і в інших всеукраїнських рейтингах. Як ми вже повідомляли, Г.Москаль посів п’яте місце за економічними показниками Закарпаття (рейтинг ефективності голів ОДА «Ділової столиці») і третє – за рівнем відповідальності (рейтинг «Слова і Діла»).

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено