Котлета в батоні. Готуємо по-домашньому

Сьогодні у нас в гостях газета «Домашня кулінарія».

У ній ви можете знайти найцікавіші рецепти закарпатської  кухні та страви інших народів світу – традиційні та авторські, знайомі та маловідомі.

Пропонуємо вам рецепт котлети в батоні.

Найцікавіші рецепти у газеті «Домашня кулінарія»

Котлета в батоні

Нам знадобиться:
Довгий тонкий батон (багет) – 1 шт.

Фарш м`ясний – 300 г

Яйця – 2 шт.

Сіль , спеції – за смаком

Олія для смаження

Зручніше використовувати  вчорашній батон. Порізати на скибочки, ножем з гострим кінчиком з кожної скибочки вирізати м`яку серединку. Для приготування нам знадобиться оболонка зі скоринки, яку будемо начиняти фаршем. Замість фаршу можна взяти і подрібнену ковбасу чи шинку, відварені шматочки м`яса тощо. Важливий інгредієнт – сирі яйця, завдяки яким начинка схопиться до хлібного контуру і створить з ним одне ціле. Яйця розбити і розмішати з фаршем чи іншим м`ясним компонентом. Якщо маєте шматок твердого сиру – можна потерти і його. Розплавившись, він додасть страві не тільки пікантного смаку, а й ще більшої монолітності готовому бутербродові. Додаємо до начинки сіль, спеції і гарно вимішуємо.

Розігріваємо у сковорідці олію. Викладаємо хлібні кружечки і заливаємо їхню середину приготовленою  начинкою, слідкуючи, щоб вона рівномірно розподілилася всередині кільця. Дві хвилини підсмажуємо один бік, обережно перевертаємо лопаточкою і підсмажуємо іще дві хвилини другий бік. Вибираємо тепловий режим таким чином, щоб грінки не підгорали, але гарно пропікалася серединка. Не варто смажити на дуже малому вогні, бо тоді хліб вбере в себе надміру олії.

Валентина ПОПЕЛЮШКА для zakarpatpost.net

Коментування вимкнено