Як закарпатка присвятила життя онкохворим дітям

На зв’язку наша кореспондентка з Мукачева, співзасновниця ГО «Щасливі діти» про її волонтерську діяльність та допомогу онкохворим дітям.

Відомо, що ви збирали кошти на облаштування ігрового куточку в центрі, пише  Громадське радіо.

Чи вдалось зібрати кошти? Чи вдалось зробити те, що ви задумали?

Ольга Павлова: Вдалося і набагато легше, ніж можна було собі уявити. Є класна приказка: якщо хочеш зробити — бери і роби. Ми попали в це відділення, коли вирішили приділити час цим дітям, просто прийти і з ними погратися. Ми поїхали з майстер-класами, настільними іграми, кеглями тому, що не всі ці дітки можуть рухатись, бігати. Коли ми з дітьми гралися, мами були дуже здивованими, говорили, що до них приходять перед Новим роком, перед Миколаєм, приносять цукерки, іграшки і на тому кінець. І ми зрозуміли, що просто зобов’язані організувати таку ігрову зону, щоб зробити ці дитячі лікарняні будні нормальними. Що тепер є у цих діток?

Ольга Павлова:

Тепер у цих діток висять веселі штори з жирафіками, є стелажі, які наповнені розмальовками, іграшками, олівцями, фарбами. Ми купляли якісні меблі, щоб вони простояли довго. Нові стільці ми обтягнули спеціальною плівкою з корівками. Дівчата волонтерки розмалювали стіни.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено