В Ужгороді влада відправлятиме на штрафмайданчик автомобілі, припарковані на узбіччях

За прибирання й вивезення снігу з доріг і тротуарів в Ужгороді відповідає КШЕП. Як поінформував на сьогоднішній прес-конференції його директор Іван Довбак, підприємство задіяло з цією метою три ланки снігоприбиральної техніки. 

Спецмашини, грейдери, екскаватори, самоскиди тощо (загалом 24 одиниці техніки) працюють нічної пори, оскільки вдень, кажуть, через транспортну завантаженість міста вести снігоприбирання неможливо. Механізовано та вручну на прибиранні доріг і тротуарів від снігу трудяться 70 працівників КШЕП. Однак, для міста цього явно замало. 
 
Іван Довбак обіцяє, що попри велике навантаження на підприємство й можливість працювати тільки вночі до неділі нерозчищених шляхів не залишиться. Чищення тротуарів і доріг від снігу дуже ускладнюється тим, що автовласники залишають на ніч свої транспортні засоби на узбіччі доріг, а тому без втручання ДАІ проводити снігоочисні роботи було би неможливо, наголосив директор КШЕП, а також закликав  водіїв із недостатніми навиками водіння в ці дні не сідати за кермо без крайньої потреби.
 
Виконавчий комітет Ужгородської міської ради звертається з проханням до всіх власників транспортних засобів паркувати автомобілі в центральній частині та в нічний час на вулицях міста з урахуванням того, що триває чищення доріг і тротуарів від снігу. Неналежно припаркований автотранспорт не дозволяє грейдерам та іншій дорожній техніці виконувати роботи з очищення міських доріг від снігу, а тому в подальшому автомобілі, які будуть заважати роботі дорожньої техніки, відправлятимуться на майданчик ДАІ.

zakarpattya.net.ua