Ліга чемпіонів. “Манчестер Юнайтед” переміг у Мілані

Англійський “Манчестер Юнайтед” з рахунком 3:2 обіграв італійський “Мілан” в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Вже на третій хвилині рахунок відкрили італійці. Відзначився Роналдіньо. Однак ще у першому таймі Пол Скоул відновив паритет.

У середині другого тайму нападник англійців Вейн Руні оформив дубль.

За п’ять хвилин до кінця матчу голландський півзахисник Кларенс Зеєдорф скоротив різницю у рахунку. Могли господарі і уникнути поразки, однак спочатку Філіппо Індзагі, а згодом і Роналдіньо з вигідних позицій пробили повз ворота.

Гра-відповідь відбудеться через два тижні у Манчестері.

Зазначимо, що у складі “Мілана” відіграв колишній капітан “МЮ” Девід Бекхем.