Генеральний директор ФК «Закарпаття» Іван Шіц: «Хочу, щоб задуми Гамули втілилися в реальність»

Ужгородське «Закарпаття» завершує свій третій цикл підготовки, який проходив в угорському Дебрецені. Ужгородці провели тут два заключні спаринги проти ФК «Болмош-Йоврош» та чемпіона Угорщини – ФК «Дебрецен». Обидва поєдинки завершилися на користь закарпатців. Як оцінює хід підготовки команди та які враження про нових гравців колективу інформаційна служба клубу  з’ясовувала в генерального директора «Закарпаття» Івана Шіца.

Іване Тіборовичу, як оціните рівень підготовки команди на «угорському тренувальному зборі» ?

В ході цих зборів тренерський штаб ставить акцент на майбутній матч у рідних стінах з донецьким «Металургом». На початок зборів запланували матч проти несильного суперника з метою втягнути гравців на відповідний рівень після триденного відпочинку. А вже в п’ятницю вирішили помірятися силами з чемпіоном Угорщини – ФК «Дебрецен». Виявилося, що ми сильніші за угорського лідера. Перемогу нашій команді приніс єдиний м’яч Валентина Платонова на 27-й хвилині. В суботу команда матиме день відпочинку, а з неділі розпочнеться безпосередня підготовка до гри з «Металургом». В Ужгород наші гравці повернуться у вівторок 23 лютого.

У зимове міжсезоння в команді з’явилися нові гравці, як оцінюєте їх рівень готовності боротися за поставлене перед колективом завдання?

Нападник Богдан Хауші, півзахисник Мірко Райчевіч – кваліфіковані гравці. Великі надії покладаємо на форварда таранного типу, гравця збірної Молдови Сергія Алексєєва. На жаль, через проблеми з візою молдовський легіонер нашого клубу не зміг взяти участі в угорському зборі, тим не менш впевнений, що він готовий виступати на високому рівні. Покладаємо надії і на півзахисника Ігоря Малиша, в нього висока стартова швидкість та хороша техніка. Підписали контракт до завершення цього сезону також  з досвідченим Олексієм Івановим. Посилили й оборонну лінію команди правим захисником Миколою Гибалюком. В цілому ротацію у команді вважаю позитивною, адже рівень майстерності новачків дозволяє констатувати, що селекція в клубі стоїть на високому рівні.

Ви їздили в Угорщину в день святкування Ігорем Гамулою свого 50-літнього ювілею. Якщо не секрет, що побажали головному наставнику «Закарпаття»?

На урочистій вечері разом з іншими керівниками клубу привітали Ігоря Васильовича з знаменною датою, побажали йому здоров’я, щастя, і щоб всі його задуми, з якими він їхав на Закарпаття втілилися у реальність.  

Сенишин Роман, газета «НЕДІЛЯ»

zakarpatpost.net