Ужгородські митники зупинили контрабанду “гігієнічних серветок”

Ужгородська митниця порушила кримінальну справу за фактом контрабандного ввезення в Україну за заниженою вартістю великої партії гігієнічних серветок і автозапчастин.
Як повідомили у прес-службі Державної митної служби України, зі Словаччини до Ужгорода слідував вантажний автомобіль з товаром «гігієнічні серветки», «комплектуючі та запчастини до автомобілів». Згідно з поданими до митного органу з товаросупровідними документами, вартість вказаного товару становила 12,4 тис. дол. США. Відповідно, при оформленні було нараховано митних платежів на 38 тис. грн. Пізніше, коли ужгородські митники звірилися зі словацькою митницею достовірність поданих документів, з’ясувалося, що справжня вартість товару – 181,5 тис. євро. Тому при митному оформленні цього імпортованого товару необхідно сплачено майже 656 тис. грн. платежів.
Таким чином, перемістивши через митний кордон України товар та надавши митниці неправдиві дані про його вартість, фірма спричинила значне недонарахування митних платежів до бюджету. Матеріали справи передані в прокуратуру Закарпатської області.
УНІАН