Ужгородець Ференц Гутлебет переміг на 25-кілометровій дистанції чемпіонату України з велоорієнтування

На 25-кілометровій дистанції чемпіонату України з велоорієнтування, що була прокладена в околицях Ужгорода на стрімких схилах гори Віннична скеля поблизу державного кордону, переміг ужгородець Ференц Гутлебет.
Трасу з 22-х контрольних пунктів він подолав за годину і 36 хвилин. З другим результатом фінішував киянин Артем Стрижак, а з третім – Роман Чепіль зі Львова. Треба відзначити, що рясний дощ, який пройшов напередодні старту, значно ускладнив завдання для спортсменів – частина глинистих доріг на дачних ділянках стали майже не проїжджі.
 У змаганнях серед жінок кращий результат показала росіянка Татьяна Потрашкова з Бєлгорода (виступала поза конкурсом), а призерами чемпіонату України стали Віра Жданович з Ужгорода, мукачівка Ніна Расчупкіна та Наталія Пустова з Харкова.
Серед юніорів до призової трійки увійшли ужгородці Андрій Іванов і Василь Стегура, третім фінішував Дмитро Хмара з Вінниці, серед юніорок ужгородки Олександра Жданович та Юліана Хоменко зайняли відповідно перше – третє місця, а срібну медаль за другий результат вручено Ользі Рощиній з міста над Латорицею.
У групі спортсменів не старших 17-ти років з кращим часом фінішував мукачівець Олександр Касьянов, срібним та бронзовим призерами стали відповідно Михайло Лагажевський та Сілард Балла (обоє з Ужгорода).
У неділю будуть визначені чемпіони на короткій дистанції у заданому напрямку.
Олександр Цепурдей, Закарпаття онлайн