У Мукачеві для малечі відкрили ігровий майданчик

Чи не найкраще в Мукачеві функціонує інфраструктура організації дозвілля дітей та підлітків у районі Першотравневої набережної неподалік універсаму «Черемшина».
У цьому мікрорайоні для них за сприяння почесного громадянина Мукачева Віктора Балоги раніше спорудили багатофункціональний спортивний майданчик. Далі більше. На самій набережній перед згадуваним продовольчим центром облаштували спортивний майданчик, де підлітки грають в міні-футбол, гандбол або баскетбол. Добрі починання відомих мукачівців продовжили минулої суботи працівники одного з новостворених відділень «Дельта-банку». Вони спорудили тут новий гральний майданчик для малят, схожий на той, що радує дітвору перед кіно-концертним залом «Перемога» в центрі Мукачева.
Вже зранку малеча обступила гірку та гойдалки. Заступник Мукачівського міського голови Ігор Радиш виконав почесну місію перерізання стрічки.  В своїй промові Ігор Петрович звернувся до інших фінансових організацій міста з пропозицією брати приклад з «винуватців» цього свята дітей і також вкладати гроші в майбутнє наших малят:
– Зранку в рамках загальноукраїнського суботника ми садили дерева і прибирали. Сьогодні ж відкриваємо майданчик, який  стане окрасою цього мікрорайону. Та це станеться тільки в тому разі, якщо ви збережете його.
Представники банку відзначили,що провели подібні акції по всій Україні та в Ужгороді, а незабаром черга дійде до Виноградова.
Гамірливі хлопці та дівчатка особливо не замислювались над тим, хто поставив тут цю гірку. Вони чим швидше  прагнули випробувати її. Батьки ж щиро раділи, що їм буде куди податися. Мирослава Подоліна з сином Романом раніше ходила на гойдалки в садочок, зараз же відстань до місця відпочинку суттєво скоротилась.
– Добре, що поставили майданчик саме тут неподалік будинку. Я з своїми дітьми зможу прийти сюди відпочити. Було б добре якщо б поставили ще маленьку пісочницю.
Серед дорослих окрім радості за хороше ставлення до своїх дітей з боку міської влади час від часу виникала тривога з приводу їх безпеки. Поділився своєю пересторогою з цього приводу  батько двох дітей Михайло Дербай:
– З одного боку діти отримали нове місце відпочинку і це безумовно добре. З іншої – мене непокоїть, що біля майданчика знаходиться дорога і щоб потрапити до місця відпочинку вони змушені її перебігати. Було б дуже добре, щоб тут поставили знаки та лежачі поліцейські, щоб в майбутньому уникнути трагедій.
Представники міської влади вислухали побажання батьків і пообіцяли й надалі приводити благоустрій міста до європейських стандартів.
Євген Свищо, “Мукачівська ратуша”