Закарпаття: На Ужгородщині пройшов дитячий футбольний турнір “Весняна надія”

В Ужгородському районі провели дитячий футбольний турнір “Весняна надія”. У традиційному змаганні юних футболістів взяли участь 8 команд з навколишніх сіл у складі хлопчиків віком 13-14 років. Запекла боротьба, закручені паси, відчайдушність гравців були настільки видовищними, що дитячий турнір за рівнем гри легко міг би дати фори професійним командам.

Тренери ДЮСШ Ужгородського району та активісти “Фронту змін” не приховують, що саме в молодому поколінні вбачають перспективу закарпатського футболу. Тому роблять все можливе, аби вчасно розгледіти, допомогти і підтримати майбутніх професіоналів.

За словами голови Ужгородського районного осередку “Фронту змін” Віктора Лущака, один із напрямів роботи партії, яка розгорнула свою діяльність на Ужгородщині, є залучення молоді до активних видів спорту та пропаганда здорового способу життя. А тому керівництво осередку не роздумуючи прийняло рішення посприяти в організації та проведенні турніру.

Футбольні традиції на Ужгородщині мають глибоке коріння. Але починаючи з 90-х років минулого століття спортивне життя поступово занепало, розвалилося багато сильних команд. І тільки останніми роками слава Ужгородського футболу завдяки молодому поколінню спортсменів почала відроджуватися.

“Я давно спостерігаю за хлопцями із “Фронту”. Вони і самі грають у футбол, і молодь підтягують. Так що скоро за їхньої підтримки ужгородські футболісти з’являться на великій спортивній арені, ось побачите!”, – прокоментував ініціативу “фронтовиків” один із вболівальників.

Призові ж місця у турнірі зайняли такі команди:

1-ше місце-ФК “Середнє”, 2-ге- ФК “В.Лази”, 3-є – ФК “В.Добронь”.

Нагороди переможцям, а також дипломи кращого нападника, гравця, півзахисника, захисника і воротаря вручив голова Ужгородської районної організації політичної партії «Фронт Змін» Віктор Лущак.