“Металіст” переміг “Дніпро” у скандальному матчі

“Металіст” став першою командою, яка відібрала очки у “Дніпра” в поточному чемпіонаті. Центральний матч 6-го туру Прем’єр-ліги завершився перемогою гостей з рахунком 0:1.

На 83-й хвилині відбувся скандальний епізод – господарі зрівняли рахунок з порушенням правил. Головний арбітр Сергій Даньковський спочатку показав на центр поля. Однак, порадившись зі своїм асистентом, київський арбітр змінив рішення, скасувавши взяття воріт. Це викликало бурхливі емоції футболістів “Дніпра”.

А вболівальники почали кидати різні предмети в арбітра, один з яких влучив асистенту Даньковського в шию, а інший потрапив у харків’янина Вільягру. Гру було перервано на п’ять хвилин, поки арбітрові надавали медичну допомогу.

Цікаво, що за подіями з ВІП-ложі спостерігав куратор українського суддівська П’єрлуїджи Колліна.

Тепер про гру. Перший тайм пройшов в запеклій боротьбі з мінімумом гольових моментів. Оборона повністю перегравала атаку.

На початку другого тайму господарі подали серію кутових і на 49-й хвилині після подачі чергового корнера Русол потрапив у поперечину.

А на 56-й хвилині харків’яни вийшли вперед. Фініньо, витримав силову боротьбу з Лобжанідзе на вході в карний майданчик, майже втратив рівновагу, але зумів з гострого кута пробити крізь руки Каніболоцького в дальній кут.

Господарі збільшили оберти, але ніяк не могли знайти ключів до воріт Максима Старцева. А на 83-й хвилині трапився вищеописаний скандальний епізод. Після подачі з флангу Селезньов зіштовхнувся зі Старцевим у воротарському майданчику – воротар упав, а Євген забив м’яч у порожні ворота.

Гра була перервана на 83-й через вищезгаданий епізод, а відновилась на 88-й хвилині. Даньковський компенсував п’ять хвилин, а команди переграли всі сім. Однак небезпеки біля воріт гостей не було.

“Дніпро” залишився на першому місці, але в неділю дніпропетровців може обійти “Шахтар”.

Прем’єр-ліга. 6 тур

14 серпня. 20:15. Дніпропетровськ. “Дніпро-Арена”. 22 846 глядачів. Температура: 28 градусів.
Головний арбітр: Сергій Даньковський (Київ)

ДНІПРО Дніпропетровськ – МЕТАЛІСТ Харків – 0:1

Дніпро: 32 Каніболоцький, 3 Лобжанідзе, 4 Кравченко (9 Гоменюк, 59), 5 Мандзюк, 10 Коноплянка, 11 Селезньов, 16 Русол (к), 18 Феррейра, 19 Денисов, 25 Холєк, 26 Калініченко (28 Назаренко, 64)

Запасні: 27 Лаштувка, 23 Федорчук, 24 Пашаєв, 30 Шахов, 88 Льопа
Металіст: 20 Старцев, 2 Романчук, 3 Вільягра, 4 Березовчук, 5 Шелаєв, 7 Валяєв, 8 Едмар, 10 Хав’єр (9 Воробей, 82), 15 Фініньо (17 Пшеничних, 90+2), 22 Обрадовіч (к), 33 Девіч (37 Бордіян, 59)

Запасні: 1 Жданков, 14 Лисенко, 27 Давидов, 19 Барілко

0:1 Фініньо, 56

Попередження: Девіч, 14; Старцев, 82; Мандзюк, 88; Фініньо, 90+2