На Закарпатті кількість збиткових підприємств зменшилась до 38

За результатами поданих підприємствами області декларацій з податку на прибуток за І півріччя 2010 року задекларовано за ІІ квартал ц.р. понад 49 млн. грн. податкових зобов’язань з податку на прибуток, що на 8 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року і на 12 млн.грн. більше, ніж за І квартал цього року.
Зменшилася кількість збиткових підприємств до 38, тоді як за 2009 рік таких було 50, у І кварталі  ц.р. – 43. Суттєво зменшилася і сума задекларованих збитків  — з 296,9 млн. грн. за І квартал 2010 р. до 187 млн. грн. за І півріччя 2010 р.

Слід відзначити, що 10 підприємств області задекларували понад 39 млн.грн. податку на прибуток, що становить  80% від усіх сум, задекларованих платниками області. З цих підприємств 3 задекларували понад 1 млн. грн. податку на прибуток, п’ять – від 2 до 5 млн. грн., одне – більше 6 млн. грн., а одне підприємство – понад 10 млн. грн. Деякі з цих підприємств досягли такого рівня фінансових показників, при яких співвідношення  податку на прибуток до суми валових доходів становить від 2 до  6,84%.

Голова Державної податкової адміністрації у Закарпатській області Василь Іванчо висловлює вдячність за сумлінне ставлення до виконання обов’язку зі сплати податків і вагомий внесок у наповнення бюджету керівникам ТОВ «Ядзакі Україна», ТОВ «ВЕТ Аутомотив Україне», СП ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг», ТОВ «РІК», УАП ТОВ «Фішер-Мукачево», ВАТ ЕК «Закарпаттяобленерго», ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», ВАТ «Перечинський ЛХК», орендного підприємства «Ужгородський коньячний завод», ВАТ «Плодоовоч».

ДПА у Закарпатській області сподівається і в подальшому на покращення фінансових результатів підприємств області, а відповідно й збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів. Це дозволить державі виконувати соціальні програми  і стане запорукою  економічного розвитку краю та держави в цілому.

ДПА у Закарпатській області