В Ужгороді професійне свято відзначають юристи Закарпаття

У п’ятницю, 8 жовтня, в обласній адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня юриста. З професійним святом юридичну спільноту Закарпаття вітали керівник краю Олександр Ледида, перший заступник голови облради Андрій Сербайло, начальник головного управління юстиції в Закарпатській області Петро Ільницький, керівники правоохоронних органів.
День юриста у незалежній Україні відзначають з 1998 року. За інформацією Мін’юсту, сьогодні лише в системі органів юстиції працює понад 23 тисячі осіб. Зокрема, майже півтори тисячі державних та близько п’яти тисяч приватних нотаріусів, 3765 працівників відділів реєстрації актів громадянського стану, 6511 державних виконавці. Окрім того, в Україні зареєстровано 625 адвокатських об’єднань.
Сьогодні правники Закарпаття працюють в численних адвокатських установах, нотаріальних конторах, державних та правоохоронних органах, дипломатичних представництвах, судах.
Вітаючи присутніх, Олександр Ледида наголосив на важливій ролі  правознавців у соціально-демократичних процесах України та побажав їм успіхів на ниві юриспруденції:
– У своїй роботі ви активно сприяєте руху України на шляху до становлення демократичної держави європейського типу, головною цінністю якої є верховенство права. Адже саме правозахисники забезпечують дотримання прав і свобод кожного громадянина.
Продовжила вітання приємна місія – керівник краю Олександр Ледида вручив найкращим правникам області відзнаки.

Прес-центр ОДА