Закарпаття: Групу п’яних хуліганів у Хусті зупинили тільки постріли міліціонера

Ця надзвичайна пригода трапилася у ніч із середи на четвер у місті Хуст на Закарпатті. В одному з місцевих нічних барів відпочивала компанія у складі восьми місцевих молодиків віком 25-28 років. Добряче “заправившись” спиртними напоями, друзяки взялися за більярд. Але коли завершили гру, відмовилися платити, а бармена зухвальці просто “накрили” не цензурною лайкою…
У барі є потаємна тривожна кнопка, передбачена саме для таких обставин, й дівчина, побоюючись за власну безпеку та майно закладу, вирішила нею скористатися. Після спрацювання кнопки виклику на місце пригоди оперативно прибув наряд міліції у складі двох працівників Державної служби охорони: сержанта Василя Короля та прапорщика Івана Ільтя.

Міліціонери спробували словесно вгамувати нетверезих хуліганів. Але ті й не думали підкорюватися законним вимогам правоохоронців. Пізніше п’яні хулігани, розділившись на дві групи, накинулися на стражів порядку з кулаками.

Сержанту Королю довелося застосовувати табельну зброю. Однак після першого пострілу вгору нападники не вгамувалися. Навпаки, це лише додало їм зухвалості. Не знати, чим би завершився цей нічний інцидент, якби на місце пригоди вчасно не прибула викликана слідчо-оперативна група міліції. Забіяк умить скрутили й доставили у райвідділ. Серед них виявилися й раніше судимі особи.

– Зловмисники затримані, за фактом хуліганства порушено кримінальну  справу, – повідомив начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Віктор Русин. Остаточну крапку в цій історії поставить суд.

Володимир Павлюх, ВЗГ УМВС України в Закарпатській області