Закарпаття: Сьогодні відбудеться остання у 2010-му році сесія Мукачівської міської ради

У четвер, 23 грудня, на Закарпатті відбудеться 3-тя сесія Мукачівської міської ради 6-го скликання. Минулий тиждень депутати працювали в комісіях.

Проведено засідання постійних комісій: з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, побутового і торговельного обслуговування, розвитку малого і середнього бізнесу під головуванням заст. голови комісії Ганни Іваницької; приватизації, роздержавлення та земельних відносин (голова – Кушнір І.І.); житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури (Радиш І.П.); охорони здоров”я (Гавришко М.Г.); освіти, культури, молоді, спорту та духовного розвитку (Морека М.М.); законності та правопорядку, охорони прав та свобод громадян, регламенту та депутатської етики (Галай О.Ю.); екології та соціального захисту населення (Сенько І.В.). Результатом роботи комісій спільно з відділами та управліннями міськвиконкому стало 49 питань порядку денного, які виносяться на розгляд сесії. Слід відмітити, що серед питань порядку денного пропонується затвердити 21 програму, Регламент міської ради 6-го скликання, Положення про постійні депутатські комісії, внесення змін до бюджету, блок земельних питань, зміни до Статутів комунальних підприємств, тощо.

Сесію планується провести з використанням електронної системи голосування „Віче”, депутати отримають персональні картки для голосування.

Про це повідомив начальник відділу з питань забезпечення діяльності міської ради Леоніод Стегура.

Інтернет-видання “Панорама Мукачева”