Закарпаття: Депутат від «Батьківщини» просить прокуратуру перевірити хлібний тендер

[Total: 0    Average: 0/5]

На сесії Ужгородської міськради, що відбулася днями, було оголошено запит депутата від фракції «Батьківщина» Івана Колодія, який просить прокуратуру, міліцію та СБУ перевірити законність проведення тендеру із закупівлі хліба для шкіл Ужгорода.У запиті зокрема зазначено: «В засобах масової інформації з‘явилась інформація щодо проведення тендерів із закупівлі хліба для закладів освіти міста. Наводились документи, які свідчили про те, що переможцем тендеру виявилась структура, яка запропонувала найвищу ціну. В умовах, коли місту катастрофічно не вистачає коштів для фінансування закладів освіти, особливо для забезпечення дітей продуктами харчування, проведення такого роду тендерів є неприпустимим. Звертаюсь до вас з проханням провести перевірку всіх тендерів, які проводились тендерним комітетом Ужгородського міськвиконкому в період з листопада 2010 по лютий 2011 р. р. на предмет дотримання законодавства України. Зокрема, перевірити наступне: 1. конкурсні умови на предмет забезпечення рівних умов для учасників; 2. ціни, запропоновані переможцями конкурсів, в порівнянні з ринковими; 3. умови конкурсу і процедуру його проведення на предмет відповідності встановленій процедурі».

Іван Колодій прокоментував свій запит так: «Оголошення результатів тендеру на постачання хліба наробило багато галасу передусім тому, що з семи учасників, які мали брати участь у конкурсі, в п‘ятьох виявилися не добре оформлені документи. Очевидно, що саме поняття конкурс втрачає зміст, якщо нема конкурентів. В будь-якому разі тільки перевірка правоохоронних органів дасть відповідь, чи був тендер повноцінним змаганням конкурентів, чи ні».

Для довідки. 28 січня 2011 року комітет конкурсних торгів Ужгородської міської ради оголосив результати конкурсу із закупівлі хлібо-булочних виробів для міських шкіл та садочків. Переміг ПП Лабик з ціною 3,60 грн. за хліб вагою 750 грам.
nedilya.at.ua

Comments are closed.