Чопська митниця видала книгу

25 червня усі митники України святкували своє професійне свято – День митної служби.

З нагоди 20-ої річниці створення Державної митної служби України, колектив Чопської митниці видав книгу під назвою «Чопська митниця – на перехресті чотирьох кордонів».

Гортаючи цікаві та ілюстровані сторінки історії торгівельно-митних відносин, становлення митниць Закарпаття, мимоволі осягаєш велику епоху розвитку митної справи в усіх її аспектах на теренах нашої області. Кожна сторінка книги розповідає про особистості та віхи історії найстарішої та найпотужнішої митної установи в західному регіоні – Чопської митниці. Люди, які творили історію, багату подіями та досягненнями, традиціями, сьогодні продовжують примножувати їх безцінне надбання молоде покоління митників.

Принципово стоячи на варті економічних інтересів України на стику кордонів із країнами Євросоюзу, колектив Чопської митниці гідно реалізовує державну політику у сфері митної справи, принципово веде боротьбу з контрабандою та порушеннями митних правил, ефективно наповнює Державну скарбницю нашої країни, проводить роботи з оптимізації та модернізації інфраструктури митних переходів, зміцнює авторитет митної служби в цілому.

Прес-служба Чопської митниці