Скорочення бюджетних місць в УжНУ “буде незначним”

Ректор Ужгородського національного університету та голова Закарпатської ОДА склали листа до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з проханням урахувати регіональні особливості Закарпаття при розподілі бюджетних місць. Про це повідомив відповідальний секретар приймальної комісії вишу Володимир Міца, пишуть місцеві ЗМІ.

“При вирішенні питання (про розподіл бюджетних місць – ред.) будуть враховуватись регіональні особливості. Минулого року на Закарпатті було 12 500 випускників. У нинішньому році – 10 500. По всій Україні цей спад ще більший і подекуди сягає 40%. Ректор разом із головою Закарпатської ОДА, враховуючи інтереси всіх вузів (регіону – ред.), надіслали міністру освіти і науки, молоді та спорту листа, де просили врахувати цьогорічні регіональні особливості” – зазначив Володимир Міца.

За словами освітянина, скорочення бюджетних місць у виші “буде незначним і на наповнюваність факультетів суттєво не вплине”.

Як повідомляло ІА “Світ освіт”, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України спільно з роботодавцями сформує пропозиції щодо показників державного замовлення на хімічні спеціальності.

 Ганна Протасова, ІА “Світ освіт”

zakarpattya.net.ua