Верховна Рада витратить на ремонт однієї з будівель парламенту понад 11 мільйонів гривень

[Total: 0    Average: 0/5]

Верховна Рада виділить понад 11 млн грн на ремонт будівлі, у якій розташовані кабінети народних депутатів і проходять засідання парламентських комітетів, повідомляє Дело із посиланням на офіційний інтернет-портал Вісника державних закупівель.

Як повідомляється, Управління справами Верховної Ради протягом 2011-2012 років має намір провести роботи з реконструкції однієї з адміністративних будівель парламенту, розташованого по вулиці Садова, 3 у Києві.

На ці цілі чиновники мають намір виділити понад 11 млн грн. Бюджетні гроші дістануться Державному будівельному комбінату Управління справами парламенту – він був обраний виконавцем робіт за процедурою закупівлі в одного учасника.

Як повідомлялося, на утримання Верховної Ради у 2011 році передбачено 850 млн гривень, що на 40 мільйонів більше, ніж кошторис 2010 року, і на 150 мільйонів більше, ніж позаминулого.

Дело пише, що найсуттєвіше збільшення відбулося за статтею “будівництво (придбання) житла”. Якщо у 2010 році на це були виділено 4 мільйони 200 тисяч гривень, то у 2011 планують виділити 20 мільйонів.

ua.korrespondent.net

Comments are closed.