Нелегалам перетнути кордон не вдалося

Цими вихідними прикордонники відділу «Ужгород» Чопського загону в рамках проведення місячника «пильності» та заходів протидії незаконній міграції затримали групу нелегальних мігрантів Південно-Східної Азії.

Отримавши випереджувальну інформацію від місцевого населення про те, що в районі автозаправки на об’їзній дорозі міста Ужгород двоє громадян «східної» зовнішності питають шлях до державного кордону. Одразу, було прийнято рішення про висунення прикордонного наряду «адміністративна оперативна группа» до вказаного місця. В ході проведення спеціальних заходів щодо пошуку правопорушників прикордонники з розшуковою собакою виявили та затримали двох громадян без документів. Затриманих осіб було конвойовано та доставлено до відділу прикордонної служби для з’ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів.

Після проведення співбесіди та фільтраційних заходів зі слів затриманих стало відомо що «горе» мандрівники  є громадянами Бангладешу  1989 та 1976 років народження. Метою порушення державного кордону чоловіками було покращення умов життя потрапивши до країн західної Європи.

 Того ж дня прикордонник, який ніс службу на спостережній вежі, за допомогою переносного інфрачервоного тепловізійного комплексу, виявив трьох невідомих осіб, які рухалися в бік кордону.  Прикордонний наряд в 500 метрах до лінії державного корону, миттєво затримав чоловіків азіатської зовнішності без документів, які намагалися порушити державний кордон поза пунктом пропуску «Ужгород-авто». Затриманих осіб було доставлено до відділу прикордонної служби «Ужгород» для з’ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів.

Як стало відомо, затримані виявилися громадянами Лівії 1987, 1988, 1990 років народження. Маршрут слідування вказані особи знайшли за допомогою мережі інтернет. Як наслідок, чоловіків було притягнено до адміністративної відповідальності за ст.204 КУпАП.

zakarpatpost.net