Сьогодні відбулося засідання президії Закарпатської облради

У четвер відбулося засідання президії облради, яке  провів голова ради Іван Балога. У засіданні взяли участь голови комісій, уповноважені представники депутатських груп і фракцій. Вони узгодили пропозиції, які надійшли під час роботи постійних комісій у ході підготовки до п’ятої сесії обласної ради.  У цілому члени президії обговорили та погодили понад 40 питань порядку денного сесії, сформували їх для розгляду на пленарному засіданні, яке розпочне свою роботу 4 листопада о 10 годині в сесійній залі ради.

Одним із найголовніших питань є внесення змін до обласного бюджету на цей рік. Крім того, на сесії планується затвердити нові та внести зміни до обласних програм, погодити клопотання про користування надрами, розглянути майнові питання тощо. Крім інших, обласні обранці затвердять зміни меж трьох населених пунктів Перечинського району.

На депутатських комісіях було внесено пропозиції до 21 проекту рішень. Переважна більшість з них підтримано президією. Голова обласної ради Іван Балога повідомив, що планується провести сесію у два пленарні засідання.

У засіданні президії взяли участь голова ОДА, депутат облради Олександр Ледида, перший заступник голови облради Володимир Закурений, заступник голови облради Андрій Сербайло, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Михайло Попович, начальники управлінь і відділів ОДА та виконавчого апарату обласної ради.

Прес-служба облради