Ужгородський гурт «4исла» презентує свій перший альбом

Гурт «4исла» розповів про презентацію нового альбому “Гражданин толпы”.

До альбому “Гражданин толпы” увійшло 10 пісень, написаних у різні роки, а деяким із них більше 10 років. Усі вони мають чітке соціальне спрямування, що й зумовило назву.

“В якийсь момент нам здалося: є що сказати суспільству. Та попри це ми не прагнемо когось повчати чи доводити щось. Тим паче не збираємося нікому нав’язувати певні морально-етичні принципи чи змінити існуючий лад. Нам хочеться закликати людей почати мислити, стати неординарними особистостями, якими нас задумав і створив Бог. Є речі, які не можна тримати в собі, тому ми і вирішили висловитися”, — пояснив лідер гурту Генадій Донецький під час прес-конференції.

У неділю, 11 грудня, на сцені Закарпатського обласного театру ляльок “Бавка” відбудеться концертна презентація альбому. Початок заходу – о 19:00. Під час 2-годинного виступу хлопці представлять на розсуд аудиторії не лише нові пісні, що увійшли до альбому,  а й ті, що стануть основою наступного. Крім того, що концерт є безкоштовним, альбом можна вільно скачати з інтернету, – повідомили в прес-центрі «Закарпаття».

zaholovok.com.ua

Comments are closed.