Архієпископ Феодор звершив Богослужіння у в’язниці

[Total: 0    Average: 0/5]

4 січня Церква Христова вшановує пам’ять святої мучениці Анастасії Узорішительниці. Кожного року в цей день Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор звершує святкове Богослужіння в УВП № 9, що в Ужгороді. Не став виключення і 2012-й рік.
В день Ангела в’язниці свято прийшли розділити десятки священнослужителів Мукачівської єпархії, ув’язнені та численні богомольці.

На території установи з 2011 року діє стаціонарний православний храм на честь святої Анастасії Узорішительниці. Рік тому храм освятив архієпископ Феодор, а чин освячення дзвонів новозбудованого храму Анастасії Узорішительниці звершив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Володимир, Митрополит Київський та всієї України.

 

 

 

 

 

 

 

Площа приміщення храму – 85 м. кв., висота – 15 м.Раніше ув’язнені молилися та спілкуватися зі священником на території установи у спеціально облаштованому приміщенні. Вже другий рік поспіль – мають свій храм.

Після завершення Богослужіння владика виголосив проповідь про значення в нашому житті любові Божої до нас і нашої любові до Бога. У своєму слові, владика привітавши всіх з Новим роком та наступаючим Різдвом Христовим підкреслив, що «нещасливих людей немає, є люди, які роблять помилки в житті».

В кінці архіпастир призвав на усіх Боже благословення, повідомляє m-eparchy.org.ua

Comments are closed.