“Благоустроєм” площі Народної займатиметься Ледида

Відповідати за благоустрій площі Народної в Ужгороді доручено Закарпатській облдержадміністрації. Це випливає із рішення, котре члени виконавчого комітету Ужгородської міськради прийняли сьогодні, 1 лютого.

Зокрема, у рішенні «Про надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування», прийнятому за клопотанням Закарпатської облдержадміністрації, йдеться таке – «Надати управлінню з питань комунального майна Закарпатської облдержадміністрації вихідні дані на проектування благоустрою площі Народної».

Відповідно до цього ж рішення забудовник, коли отримає вихідні дані, має виготовити та затвердити проект, після цього повідомити про це Інспекцію держархбудконтролю та міську раду Ужгорода про початок виконання будівельних робіт.

Як відомо, на площу Народну уже давно «претендує» обласне управління Нацбанку України – тут банкіри воліли б бачити свій офіс.

Раніше “губернатор” краю Олександр Ледида висловлювався за оновлення площі Народної, водночас міністр МНС, депутат облради Віктор Балога наголошував, що забудовувати головну площу області не варто.

Водночас головний архітектор Ужгорода Олександр Шеба на виконкомі наголосив, що мова йде саме про благоустрій площі, а не перенесення пам’ятника Шевченку чи будівництво. Після проектування благоустрою площі питання його втілення у життя знову має розглянути виконком.

Член виконкому Віктор Щадей запропонував також винести проект благоустрою на громадське обговорення.

Час Закарпаття