38 ужгородців захворіло на кір

В Закарпатті продовжує лютувати кір. Станом на цей тиждень, в області вже зафіксовано 504 хворих краянина.

Про це повідомила обласний епідеміолог Державної санітарно–епідеміологічної служби Закарпатської області Світлана Оберемко.

Саме стільки людей захворіло цієї хворобою починаючи з листопада.

За словами С. Оберемко, це не новий спалах епідемії, а продовження старої. “Кір спалахує в нашому краї кожні 5 років, тому нинішня стан справ прогнозований”, – запевнила вона. Щоправда, тепер на кір починають хворіти мешканці тих районів, де цю хворобу фіксували.

“Цілком можливо, що зараз люди хворітимуть в Перечинському районі, де кір ще не бував”, – зазначила обласний епідеміолог. Наразі найбільше хворих на Іршавщині – 57 випадків, Свалявщині – 44, Ужгороді – 38, Хустщині – 21. До речі, 411 людей госпіталізували, а у 18-ти хворих досить тяжкий випадок.

“Скільки ще протримається ця довга епідемія ми сказати не можемо, – стверджує С. Оберемко. – Принаймні 5 років тому було 650 хворих, отже, припускаємо, що ця епідемія ще протримається 1,5-2 місяці”. За її словами, загроза зараження кором ще досить висока, враховуючи, що закарпатці переважно відмовляються від щеплень.

uzhgorod.net.ua

Comments are closed.