Закарпатські правоохоронні та контролюючі органи запевняють – жодних безпідставних перевірок не проводять

В Ужгороді відбулася розширена нарада з питань впливу діяльності правоохоронних та контролюючих органів на розвиток бізнесу, роботу державних установ та органів місцевого самоврядування. Нарада пройшла під головуванням голови облдержадміністрації Олександра Ледиди.

Серед запрошених також були прокурор області Анатолій Петруня, головний міліціонер краю Віктор Русин, керівник СБУ у Закарпатській області Василь Сітар, головний податківець краю Василь Іванчо та інші.

Під час наради підприємці та керівники місцевих органів самоврядування мали змогу поспілкуватися із керівниками правоохоронних та контролюючих органів області. Бізнесмени, здебільшого, звертались до правоохоронців з проханнями щодо зменшення кількості перевірок:

– Часом складається враження, що контролюючі органи радше женуться за виконанням та перевиконанням планів перевірок, – зауважив директор одного з найпотужніших підприємств області ПрАТ «Єврокар» Олексій Ягічев.

Поскаржився на тиск з боку правоохоронних та контролюючих органів і директор заводу-радгоспу “Мужіївський” Бейло Ердеї:

– На сьогоднішній день підприємство не має ніяких боргів. Та перевірки і штрафи на підприємстві не закінчуються.

У свою чергу представники правоохоронних та контролюючих органів запевнили: жодних безпідставних перевірок не проводять і працюють у межах чинного законодавства.

Про необхідність послаблення часом надмірного тиску на підприємців, конструктивної співпраці бізнесу та правоохоронців говорив і керівник Закарпаття:

– Я часто буваю у районах області і чую про подібні проблеми від підприємців. До прикладу, фермери та приватні землевласники єдині в думці, що надто часті перевірки заважають робочому процесу. Ми всі маємо розуміти, що подібний тиск з боку правоохоронних органів б’є по іміджу країни в цілому. Від бізнесу багато чого залежить: це і робочі місця, і податки, тому необґрунтовані перевірки – неприпустимі, – наголосив Олександр Ледида.

Також під час засідання було вирішено провести локальні наради у районах області з представниками бізнесу, влади та контролюючих органів.

Мета таких зустрічей: вирішення гострих проблемних питань, досягнення максимального порозуміння між бізнесменами та правоохоронцями, повідомили “НЕДІЛІ” у прес-центрі ОДА.

zakarpatpost.net