Буревій наробив на Закарпатті чимало біди

[Total: 0    Average: 0/5]

У ніч з 8 на 9 червня внаслідок буревію та зливових дощів з градом в селі Тур’я Бистра Перечинського району були частково пошкоджені дахи 194 житлових будинків та повністю зруйновані дахи 6 інших будівель та місцевої церкви.Крім того, внаслідок негоди були повалені понад 100 дерев на подвір’ях приватних домоволодінь та вздовж вулиць населеного пункту.

Внаслідок пошкодження лінії електропередач село було повністю знеструмлене. Наразі без світла залишаються 425 домогосподарств. До відновлення енергопостачання залучено бригади обленерго.
 
Силами підрозділів МНС проводяться першочергові роботи з розчищення територій від повалених дерев та зрізання аварійних.
 
Від МНС залучено 56 чоловік особового складу та 12 одиниць техніки. Також на місці події працює оперативна група у складі фахівців МНС та представників місцевої влади.
 
У цей же час через негоду були частково знеструмлені села Порошково, Раково, Свалявка Перечинського району. Станом на 08:00 9 червня у цих населених пунктах електропостачання відновлене повністю.

Джерело:  ТУ МНС у Закарпатській області

Comments are closed.