До Євро-2012 на дорогах Закарпаття діятимуть інформаційні пости ДАІ

[Total: 0    Average: 0/5]

У зв’язку з особливостями географічного розташування Закарпатську область можна назвати одним із специфічних регіонів України, оскільки область межує з чотирма європейськими країнами. Кількість іноземців, які на автомобільному транспорті транзитом прямують шляхами Закарпаття до міст де відбуватимуться футбольні матчі є досить великою.

Аби допомогти іноземцям почуватися зручно та безпечно у нашій країні на автодорозі державного значення Київ-Чоп, а саме у селі Соломоново Ужгородського району, у селі Зняцево Мукачівського району та у селі Голубине Свалявського району створено додаткові інформаційні пункти. Вони оснащені спеціальними інформаційними таблицями з номерами телефонів найближчих відділів міліції та управління ДАІ.

На пунктах цілодобово окрім правоохоронців перебувають професійні перекладачі, які допомагають інспекторам ДАІ надавати інформацію учасникам дорожнього руху щодо наявності об’єктів придорожнього сервісу (мотелів, АЗС тощо) та місцезнаходження станцій технічного обслуговування автомобілів. Також роль інформаційних пунктів покладено на стаціонарні пости дорожнього патрульної служби. За потребою учасники дорожнього руху на інформаційних постах мають змогу скористатися Інтернетом та отримати першу медичну допомогу, – про це  повідомили з прес-служби УДАІ Закарпатської області.

Сьогодні, перевірити ефективність таких пунктів було запрошено журналістів. «Сподіваємося, такі додаткові заходи залишать приємне враження у іноземців від візиту до України» – наголосив начальник Державної автомобільної інспекції краю Михайло Бойчук.

 

Comments are closed.