На Міжгірщині ведмедиця з ведмежатами полюють на свійських тварин

Ось уже третій тиждень околицями віддалених присілків, що на території Синевирсько-Полянської сільської ради, бродить бура ведмедиця з двома ведмежатами. На жаль, жителі місцевих окрестів цьому не раді.

Вони щодня зі страхом вдивляються в лісові нетрі, глибоких зворин і темних проваль. Особливо неподалік урочищ Красний, Медвежий, Фіресовий та інших. Бо ж саме тут ведмедиця зі своїм потомством завдала величезної шкоди сімом місцевим жителям, “вбивши” коня, 3 корови, двох лошат та іншу свійську живність.

Сільський голова Синевирської Поляни Юрій Горват та секретар виконкому однойменної сільради Марія Красняник майже щодня вислуховують скарги жителів 12 присілків, які ніби-то бачили ведмедицю з дитинчатами на їх околицях.

Вони просять зробити хоч щось, аби прогнати її з облюбованих місць. Хоч самі добре розуміють, що зробити це не так легко. На території НПП “Синевир” полювання на ведмедів заборонене.

Тож вони сподіваються, що дирекція і природоохоронці нацпарку докладуть максимум зусиль, щоби покласти край її “розбійницьким” діям.

mizgir.com.ua