Підприємці ужгородського ринку на Краснодонців ігнорують законодавство

Несподіване продовження отримала історія котра, здавалося, повинна була дійти логічного завершення ще в лютому ц.р. Саме тоді, нагадаємо, фахівці територіального управління Держгірпромнагляду у Закарпатській області здійснили перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при експлуатації газобалонних установок у місцях масового скупчення людей.

Опинився у полі зору державних інспекторів  і найбільший на Закарпатті ринок, розташований в Ужгороді на вул. Краснодонців. За результатами перевірок  роботодавцям-власникам різного роду закладів, які допустили порушення, були видані обов’язкові  до виконання приписи.

У відведений законодавством термін всі без винятку порушники відрапортували про усунення виявлених перевіряючими недоліків. На жаль, як встановили днями спеціалісти теруправління у ході позапланових перевірок, зробили це  деякі приватні підприємці з ринку лише на папері.

Так, власники кафе «Оазис» і «Фест» проігнорували попередні вимоги фахівців про демонтаж встановлених газобалонних установок. За невиконання вимог Держгірпромнагляду суб’єктів господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності. Крім того, враховуючи той факт, що Теруправлінням   використані всі надані повноваження, відповідні матеріали щодо злісних порушників направлено для реагування в обласну прокуратуру. Про це  повідомили в прес-службі ТУ Держгірпромнагляду у закарпатській області.