Фізики вибороли Кубок Закарпатської ліги КВН

Команда фізичного факультету УжНУ «FiFa» здобула першість у фіналі Кубку Закарпатської ліги КВН.
До складу журі входили: «мама» закарпатського КВНу Марина Федчик, викладач кафедри політології УжНУ Володимир Гиря, директор студії «Алдизайн» Олександр Богданов, начальник управляння у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міськради Євген Бобров, колишній КВН-щик – в минулому капітан збірної економічного факультету Олександр Доктор, проректор УжНУ Федір Шандор, тричі Чемпіон Закарпатської ліги КВН (2001, 2006, 2007рр.) Ростислав Буланов.

За Кубок боролися такі команди:

Кіно (Мукачево)

Kevin (УНЦ КНТЕУ)

Запасний вихід (АНВК)

МикLOVEда (екон. ф-т УжНУ) + Карта мира (географічний ф-т УжНУ)

@кушницкая команда “От фонаря”

FiFa (фізфак УжНУ)

Без ГМО

Двоюрідній брат (Мукачево)

Ведучими були: Олександр Свергун та Валерій Митейко, члени команди «Тяп-Ляп». Так співпало, що в останнього – Валерія, було день народження і вся КВН-сім’я привітала його, а товариші по команді винесли на сцену торт у вигляді голови коня (тому кінь, бо улюблена мініатюра глядачів – це кінь-мазахіст, тут Валерій грає роль коня і це в нього дуже вдало виходить).

Команди зіграли три конкурси: вітання – команди вітались з глядачами у довільній формі, по черзі оголошуючи один одного; розминка – проходив у два етапи: питання – смішна відповідь та фоторозминка; фрістайл – виступи до 7 хвилин.

Журі оцінок не клали, а у вигляді відкритого голосування по закінченню змагань називали кожен свого переможця. Таким чином більшість голосів була за командою фізичного факультету УжНУ «FiFa».

Святкування продовжилось у рок-н-рол пабі «Савок».

Заголовок