Володимир Кличко побив польського гіганта Ваха

Володимир завдав Маріушу Ваху першої поразки на професійному рингу.

Абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Володимир Кличко 10 листопада здобув свою 59-у перемогу на професійному рингу. Наш боксер переміг польського гіганта Маріуша Ваха, завдавши йому першої поразки на професійному рингу.

Бій тривав усі 12 раундів, закінчившись перемогою Кличка за очками. 120:107, 120:107, 119:109 – впевнена перемога чемпіона.

З першої хвилини бою претендент почав діяти дуже агресивно, пропускаючи при цьому багато ударів. Тож в кінці першого раунду його обличчя було червоне від ударів Кличка. В другому раунді кілька важких ударів Володі потрясли суперника, але той впевнено тримався на ногах. В кінці раунду поляк завдав прицільний удар в обличчя чемпіона. Третій раунд пройшов спокійніше. Кличко діяв на дистанції, постійно дістаючи суперника джебом.

Наприкінці ж четвертого раунду боксери зійшлися у жорсткому ближньому бою. Поляк бив Володимира по корпусу і отримував удари в обличчя. Вах у кінці п’ятого раунду дочекався свого шансу, притиснувши Кличка до канатів і завдавши кілька дуже потужних і точних ударів. Володимира від неприємностей врятував гонг. Шостий раунд пройшов у рівній боротьбі. Вах показав, що у нього вистачить сил пристойно боксувати всі 12 раундів.

На останній хвилині сьомого раунду Володимир провів серію ударів, але Маріуш кивком голови показав, що він не відчув цих ударів. У наступному раунді Вах “поплив” від потужних ударів Кличка і постійно рятувався клінчем. “Клієнт уже готовий”. Залишилося дочекатися, коли Маріуш опиниться у горизонтальному положенні.Але у дев’ятому раунді поляк приділив більше уваги захисту, хоч і пропустив кілька “бомб” від Кличка. В десятому раунді поляк спробував контратакувати, але Кличко відмінно оборонявся. 11-й раунд пройшов без загострень, а в заключному раунді обидва боксери спробували провести нокаутуючий удар, але не судилося. Вах навіть завалив Кличка на підлогу, але це був заборонений прийом.

Глядачі не дочекались нокауту, але бій закінчився видовищною перемогою Кличка за очками. Вах виявився дев’ятим боксером, який вистояв проти Кличка всі 12 раундів.

А одразу після бою знаменитий Сільвестр Сталлоне піднявся на ринг, привітавши Володимира Кличка з красивою перемогою. Сам Володимир присвятив цей бій покійному тренеру Еммануелю Стюарду.

prosport.tsn.ua

 

Comments are closed.