На Закарпатті прийнято програму розвитку освіти до 2022 року

Сьогодні обласна рада затвердила програму розвитку освіти Закарпаття на 2013 – 2022 роки. Також народні обранці рекомендували районним та міським радам прийняти відповідні програми та передбачити кошти на їх виконання. На обласну програму протягом наступних дев’яти років запропоновано виділити майже 188 мільйонів гривень. 

Програмою передбачено започаткувати щорічну загальнообласну премію для відзначення інтелектуального потенціалу Закарпаття – переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Також щороку відзначатимуть випускників, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання отримали максимальні 200 балів з предмета, та переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, надавати премії вчителям, які їх підготували.

Заплановано створити мережу позашкільних навчальних закладів – територіальних малих академій наук учнівської молоді.Для дітей з обмеженими можливостями та дітей, які перебувають на довготривалому лікуваннібуде створено систему дистанційного навчання. Також заплановано відкрити систему веб-сайтів усіх навчальних закладів для опублікування кращих освітянських надбань. У програмі йдеться і про необхідність забезпечення закладів освіти електронними засобами навчання – електронними бібліотеками, віртуальними лабораторіями, електронними підручниками.

 Прес-служба облради