Великопаладьська сільрада нарубала «дров» на 336 тисяч штрафу

9 листопада 2012 року Закарпатський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову Великопаладської сільської ради до Державної екологічної інспекції в Закарпатській області та постановив: дії державної екологічної інспекції в Закарпатській області визнати законними, а збитки заподіяні державі самовільними рубками дерев в сумі майже 336 тис. грн. відшкодувати. 

За інформацією начальника відділу представництва інтересів громадян та держави в судах Михайла Романа, Державною екологічною інспекцією в Закарпатській області, за вказівкою прокуратури було проведено перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства Великопаладьською сільською радою Виноградівського району в частині проведення розчищення смуги  державного кордону (в межах 5 метрової смуги Державного кордону від 08 до 09 прикордонного знаку) на території с. Велика Паладь.

Виявлено, що на землях вказаної сільської ради при проведенні розробки лісосіки не пов’язаної з веденням сільського господарства по розчищенню смуги вздовж Державного кордну проводилась незаконна рубка лісу, чим було завдано збитки  державі в сумі майже  336 тис. грн.

Проте, керівництво Великопаладської сільської ради  подало до суду на дії Державної екологічної інспекції, адже на їх думку перевірка екологами була проведена незаконно і вони не збиралися відшкодовувати таку суму до бюджету.

З метою захисту інтересів держави в особі Державної екологічної інспекції в Закарпатській області, прокуратурою Закарпатської області було здійснено вступ у розгляд зазначеної справи. В судовому засіданні прокурором було доведено, що дії Державної екологічної інспекції вчинені відповідно до вимог чинного законодавства, а відповідно позов сільської ради є безпідставним та необгрунтованим, повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Comments are closed.