Ужгородські студенти розробили колекцію туристичних магнітів

Студенти кафедри туризму УжНУ розробили колекцію сувенірних магнітиків на туристичну тематику. Свій творчий доробок вони презентували сьогодні в Ужгородському прес-клубі.

У колекції – 30 пам’ятних сувенірів із різними зображеннями, присвячених туристичним фестивалям, послугам та продукції Закарпаття, – інформує власкор ІА ZIK.

Студент Микола Цибуляк розповів: «У наш час магніти стали елементом декору, які ми «чіпляємо» на побутову техніку. Магніти набули популярності і майже кожна людина, яка подорожує, часто привозить «магнітик на холодильник» з того міста, де вона побувала. Це навіть стало предметом колекціонування. У США є колекція із 29 тисяч магнітів. Ми ж розробляли магніти на основі туристичних продуктів Закарпаття з метою їх популяризації».

Студентка Діана Хаща показала, який саме магніт розробила вона – його присвячено маршруту, який дівчина також розробляла у ході навчання. Йдеться про кавовий маршрут. Сам магніт Діана ще й виготовляє власноруч – із глини, на якій розміщене об’ємне зображення кавового зерна.

Сувенірні магніти виготовлені студентами як практичне завдання викладачів кафедри туризму УжНУ. Водночас вони вже викликали інтерес у фахівців, тож студенти сподіваються на успіх нових туристичних продуктів.

zik.ua

 

 

Comments are closed.