Чехи “спеціально” одягли воловецьких рятувальників

10 травня у Державній пожежно-рятувальній частині № 11 смт Воловець відбулась зустріч представників Чеської Республіки та керівництва Управління ДСНС України у Закарпатській області.

У рамках розвитку добросусідських відносин між чеськими та закарпатськими рятувальниками начальник пожежної частини міста Лідице (Чехія) Томаш Рихтер подарував колегам із воловецького пожежного підрозділу бойовий одяг та спеціальне спорядження, що використовується у буденній роботі рятувальників. Даний факт став можливим за сприяння Генерального консула Чеської Республіки у Львові Давіда Павліти та був ініційований волонтером із міста Брно (Чехія) Радімом Купцем.

Останній приїжджав у Воловецький район ще в січні цього року разом із матір’ю зниклого Ондрі Думанського для проведення пошукових робіт разом із закарпатськими рятувальниками. На жаль, поки що нової інформації щодо зниклого громадянина Чеської Республіки не має, але закарпатські рятувальники і надалі будуть допомагати працівникам міліції у проведенні оперативно-розшукових заходів.

Далі чеські колеги відвідали рятувальний підрозділ ДСНС, що дислокується у Воловці. Гості мали змогу ознайомитися з пожежно-рятувальною технікою, спорядженням та обладнанням, яке знаходиться на озброєнні у воловецьких рятувальників. Вони обмінялися досвідом роботи країн щодо питань попередження та ліквідації наслідків різного роду надзвичайних ситуацій. Також учасники зустрічі детально обговорили можливості подальшої співпраці

А результатом перемовин стало підписання партнерської угоди про співпрацю між державною пожежно-рятувальною частиною смт Воловець та пожежною частиною міста Лідице (Чехія), – повідомили  в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області.

 

Comments are closed.