ПАДІЮН закрив сезон

Вслід за школами області попрощався із навчальним роком і Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».

У суботу 25 травня відбулося свято закриття навчального року. Підсумковими співами та танцями вихованці ПАДІЮНу відправилися на літній відпочинок. Особливим став випускний бал школи «Радість». Юні випускники уже у вересні вперше підуть до школи. Прийдуть туди з певним багажем знань і вмінь. Відтак на прощальному вечорі випускники продемонстрували не тільки готовність до школи, але й творчі здібності та здобутки.

Паралельно в закладі відбувалися найрізноманітніші розважальні заходи – виставки, концерти, змагання, показові виступи та навіть благодійна виставка. Чи не вперше вихованці гуртків «Кераміка» та «Скульптура» віддали свої роботи на продаж, усі вилучені кошти діти віддадуть на утримання та розвиток, усіма улюбленого, живого куточка «ПАДІЮНу». Старші та більш досвідчені вихованці окрім виставки представили ще й майстер-класи з виготовлення найрізноманітніших цікавинок. Разом з тим ще раз довели, що для творення прекрасного достатньо тільки бажання, трохи творчості та усе, що є під руками чи можна знайти в домі.

Атмосферу свята уже з подвір′я створювали клоуни, котрі жартами та гучним сміхом зустрічали дітей, а далі……. – а далі були міми. Вихованці гуртка «Енергія мім» мовчки, але із настроєм теж долучилися до творчої зустрічі гостей свята.

А далі музика, просто у фойє розташувався гурт, який за кілька років зумів завоювати любов кожного з відвідувачів «ПАДІЮНУ» – «Лаутарі» – його особливість – живий звук, а родзинка – гра на саксофоні. Десятки поціновувачів зупинялися аби насолодитися грою музикантів.

Тим часом у спортивній залі проходили показові виступи з гімнастики. Юні спортсмени теж підводили підсумки творчого складного року. Однак зізнавалися, що тренування не полишатимуть навіть влітку! Адже успіх у спорті – це систематичність та наполегливість у тренуваннях.

Відбувся і вже традиційний турнір із міні-футболу. У результаті поєдинку – перемогла дружба.

У кожному гуртку і в кожному підрозділі педагоги відзначали кращих. Грамотами та подяками нагородили численних переможців та лауреатів конкурсів і змагань різних рівнів. Однак найочікуванішим було оголошення та нагородження переможців благодійного проекту «Зореграй 2013». 10 переможців, 10 найталановитіших та успішних. Кожен з них – досяг успіху у своїй улюбленій справі: театральне мистецтво, танцювальна майстерність, креативні поробки та вміння працювати в різних техніках оздоблення, ліпка та шахові змагання, модельна справа та художня гімнастика. Гра в КВН та музика. У кожній із цих номінацій є свій герой та свій переможець.

Наразі Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відправляється на канікули. Вже за тиждень у палаці почне діяти літній табір, де діти зможуть відпочити від навчання і гарно провести час з друзями, а потім починається підготовка до нового, не менш творчого навчального року. У тім що він буде не менш успішний впевнена і директор закладу Світлана Ганущина: «Наш заклад з року в рік стає успішнішим. Про це говорять здобутки наших дітей, наших вихованців. Тішить що з року в рік їх стає все більше, а ще дуже приємно, що і батьки починають приходити до «ПАДІЮНу» все частіше. Вони цікавляться тим, що роблять їх діти, що їм подобається, вони підтримують їх успіхи і допомагають рухатися вперед. А з успішними людьми і заклад обов′язково буде успішним».

Джерело: Прес-служба ПАДІЮНу

Comments are closed.