Сільського голову Кушниці затримали за хабар у 500 доларів

[Total: 0    Average: 0/5]

16 вересня близько опівдня, у службовому кабінеті затримано виконувачку обов’язків Кушницького сільського голови О., при одержанні від підприємця раніше обумовленої суми неправомірної вигоди в розмірі 500 доларів США.

За таку суму чиновниця передала чоловіку рішення виконавчого комітету Кушницької сільської ради про надання йому дозволу на розміщення об’єкту торгівлі у с. Кушниця і одразу була викрита працівниками СДСБЕЗ Іршавського РВ УМВС України в Закарпатській області.

Відомості про вказаний факт внесено до ЄРДР та розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.4 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Під час огляду місця події, проведеного із застосуванням відеозйомки, вилучено предмет неправомірної вигоди – грошові кошти в розмірі 500 доларів США.

Підозрювану затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Прокуратурою області забезпечено контроль за ходом досудового розслідування.

Довідка:

ч.4 ст. 368 КК України – діяння, передбачене частиною другою або третьою цієїстатті, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганнямнеправомірної вигоди, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Comments are closed.