Польські журналісти почали кампанію за скасування віз для українців

Журналісти впливових польських видань почали кампанію за скасування віз для громадян України. Вони також висловили солідарність з учасниками Євромайдану.

Журналісти вимагають від офіційної Варшави рішучих кроків у відносинах з Брюсселем, щоб Євросоюз погодився на введення безвізового режиму для українців. Їхні колеги з видання Gazeta Wyborcza оголосили про солідарність з українським народом та закликали всіх, хто поділяє таку точку зору, сфотографуватися з прапором України в руках і передати це фото виданню.

Співробітники ЗМІ планують зібрати багато таких фотографій, а потім зробити з них відеоролик на підтримку українського Євромайдану. Початок акції поклали самі працівники Gazeta Wyborcza. Вони не тільки зробили фотографії, а й створили тематичне співтовариство в соціальній мережі Facebook, яке координуватиме цю ініціативу.

Нагадаємо, раніше 42-поверховий Палац культури і науки у Варшаві, який є найвищою будівлею в Польщі, освітили кольорами українського прапора на знак солідарності з Євромайданом.

korrespondent.net