Закарпатські вогнеборці просять бути обережніше з вогнем

[Total: 0    Average: 0/5]

Як повідомляють рятувальники, з початку 2014 року на Закарпатті виникло вже 29 пожеж, проти 24 за аналогічний період 2013 року.

Всього зареєстровано один випадок загибелі людей у вогні. Пожежа, внаслідок якої 56-річний громадянин втратив найдорогоцінніше – життя, сталася 8 січня в обласному центрі Закарпаття.

Як правило, найчастіше до загорань впродовж зимового періоду призводить порушення правил експлуатації обігрівальних приладів та необережне поводження з вогнем, нерідко при палінні та у нетверезому стані.

З огляду на це Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Пам’ятайте, навіть незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв. Окрім, цього не зайвим буде звернути увагу на стан протипожежного захисту власної оселі.

“Дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті: будьте обережні з відкритим вогнем вдома, не перенавантажуйте електромережу та не перегрівайте печі опалення. Не паліть у ліжку, адже окрім великої шкоди для власного здоров’я та здоров’я оточуючих, недбале ставлення до паління є причиною великої кількості пожеж, під час яких пошкоджується майно та травмуються і гинуть люди”.

У ДСНС України у Закарпатській області

Comments are closed.